BACHELORSTUDIES

Dálkové bakalářské studium Architektura v Evropa - Zde naleznete Dálkové bakalářské studium Architektura v Evropa

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Dálkové bakalářské studium Architektura v Evropa - Veškeré informace o Dálkové bakalářském studiu Architektura v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

2 Výsledky v Architektura, Evropa, Dálkové Filter

BA (Hons) zahradní design

University for the Creative Arts
BA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;9 roky
Angličtina
Online forma

Máte rádi zahrady, rostliny a bytí venku? Zajímá vás, proč některé zahrady vynikají od ostatních a chcete znát tajemství, která stojí za vytvořením těchto rájů? BA (Hons) Gard ...

Čtěte více

Bakalář v oboru architektury

Nisantasi University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Turečtina
Kampus
Online forma

Studenti jsou přijímáni do tohoto čtyřletého bakalářského programu se svými MF-4 body v YGS. Oddělení architektury vyžaduje podrobné znalosti obsahu matematiky, geometrie a sk ...

Čtěte více