Filter
Bakalářské studium
Francie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Francie - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Francie

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Bakalářské studium Architektura v Francie - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Architektura, Francie

LISAA Paris

Tento kurz připravuje studenty, aby se stal specialisté na nábytku a designu objektů, z řešení vnitřního prostoru, scénografie, vytvoření kulturních prostorů, prostředí a ... [+]

Tento kurz připravuje studenty, aby se stal specialisté na nábytku a designu objektů, z řešení vnitřního prostoru, scénografie, vytvoření kulturních prostorů, prostředí a městského prostoru.

Díky četným partnerství s firmami v odvětví, a pedagogických pracovníků tvořeného architektury a designu profesionálů, LISAA je široce uznávaný, zejména Ministerstva kultury a spojů a také UNAID (francouzského národního svazu interiérové ​​architektury Návrháři).

LISAA je zařazen profesionály jako 5. nejlepší soukromé školy v Paříži pro interiérové ​​architektury.

STATE registrovány KVALIFIKACE

Interiér Architecture - Environmental design Kurz probíhá v průběhu tří let po základové rok (MANAA) nebo úvodní kurz v Uměleckoprůmyslovém. Absolventům jsou udělovány kvalifikaci v interiérové ​​architektury - Design Environmental uvedeny na úrovni 2 (FR), 6 (EU), NSF 232n francouzského registru zájmových certifikáty (RNCP), vyhláška zveřejněna 19.dubna 2011 v úředním věstníku 12. května 2011 ,... [-]

Francie Paris
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Academie Charpentier

Návrhář interiérů často pracuje na již existující architektonické situaci. Ty mohou zahrnovat soukromé domy nebo byty, ale také kolektivní prostory, jako je letiště nebo ... [+]

Dnes neučíme interiérový design, design, vizuální komunikaci ani grafický design stejně jako před deseti lety.

Charpentier Academy je již více než 70 let soukromou školou užitých umění, která školí návrháře interiérů a umělecké režiséry. Věrný hodnotám svého původu, tvořivosti, lidskosti, současnosti a silného uměleckého otisku si zachoval lidskou velikost. Dědička od roku 1958 Académie de la Grande Chaumière, poté centra tvůrčí svobody a experimentování s plasty, pokračuje ve své průzkumné práci ve světě užitého umění, povzbuzena novým směrem, který nyní pracuje na posilování základem školy a zároveň součástí modernity.... [-]

Francie Île-de-France
Říjen 2019
Francouzština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině