Filter
Bakalářské studium
Francie Paříž Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Francie - Paříž - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Francie - Paříž

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Paříž je nejlidnatější město ve Francii a jeho hlavní město. Má více než 2 miliony obyvatel. To hraje hostitele pro vedoucích center učení a umění v evropském regionu. Být doma s nejvyšším počtem vysokoškolsky vzdělaných osob, Paříž má několik prestižních univerzit ve Francii.

Bakalářské studium Architektura v Francie - Paříž - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Francie - Paříž Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Paříž zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Paříž

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
LISAA Paris

Tento kurz připravuje studenty, aby se stal specialisté na nábytku a designu objektů, z řešení vnitřního prostoru, scénografie, vytvoření kulturních prostorů, prostředí a ... [+]

Tento kurz připravuje studenty, aby se stal specialisté na nábytku a designu objektů, z řešení vnitřního prostoru, scénografie, vytvoření kulturních prostorů, prostředí a městského prostoru.

Díky četným partnerství s firmami v odvětví, a pedagogických pracovníků tvořeného architektury a designu profesionálů, LISAA je široce uznávaný, zejména Ministerstva kultury a spojů a také UNAID (francouzského národního svazu interiérové ​​architektury Návrháři).

LISAA je zařazen profesionály jako 5. nejlepší soukromé školy v Paříži pro interiérové ​​architektury.

STATE registrovány KVALIFIKACE

Interiér Architecture - Environmental design Kurz probíhá v průběhu tří let po základové rok (MANAA) nebo úvodní kurz v Uměleckoprůmyslovém. Absolventům jsou udělovány kvalifikaci v interiérové ​​architektury - Design Environmental uvedeny na úrovni 2 (FR), 6 (EU), NSF 232n francouzského registru zájmových certifikáty (RNCP), vyhláška zveřejněna 19.dubna 2011 v úředním věstníku 12. května 2011 ,... [-]

Francie Paříž
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině