BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Architektura v Indie - Greater Noida - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Indie - Greater Noida

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Indie, oficiálně Indická republika, je země v jižní Asii. Jedná se o sedmou největší zemí podle oblasti, druhé nejlidnatější zemí s více než 1.2 miliardy lidí, a nejlidnatější demokracie na světě

Větší Noida je město, kde žije 100.000 obyvatel. Je to jen hodinu jízdy od hlavního města Dillí, který umístí jej strategicky. Město je známé po celém světě pro hostící indické Grand Prix v jeho mezích.

Bakalářské studium Architektura v Indie - Greater Noida - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Indie - Greater Noida Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indie - Greater Noida zde!

2 Výsledky v Architektura, Greater Noida Filter

Bakaláře architektury (Barch)

Sharda University
Kampus Denní studium 5 roky Červenec 2020 Indie Greater Noida

Škola nabízí rada schválila architektury, B. Arch stupně. Kurz se zaměřuje na obor architektury jako provázané subjekt, který zdroje z různých oblastí, jako jsou masové komunikace, designu a managementu poskytnout komplexní představu o zastavěné prostředí studentům. Kurz rovněž uznává mnohosti a měnící se povahu budoucích rolí otevřených architekta. Studenti...

Bakalář architektury

Sharda University
Kampus Denní studium Červenec 2020 Indie Greater Noida

Škola nabízí rada schválila architektury, B. Arch stupně. Kurz se zaměřuje na obor architektury jako provázané subjekt, který zdroje z různých oblastí, jako jsou masové komunikace, designu a managementu poskytnout komplexní představu o zastavěné prostředí studentům. Kurz rovněž uznává mnohosti a měnící se povahu budoucích rolí otevřených architekta. Studenti budou poskytnuty svobodu jednat s disciplínou na mnoha úrovních, a prostřednictvím různých kanálů, kde jsou dovoleno vybrat si své vlastní jedinečné cesty v kurzu.