Filter
Bakalářské studium
Itálie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Itálie - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Itálie

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Bakalářské studium Architektura v Itálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Architektura, Itálie

Mediterranea University of Reggio Calabria

cyklus studijního oboru (bakalářský titul) v Architectural "vědy" je zaměřena na rozvoj profesní postavu Junior architekta, který se podílí na plánování, projektování, v ... [+]

cyklus studijního oboru (bakalářský titul) v Architectural "vědy" je zaměřena na rozvoj profesní postavu Junior architekta, který se podílí na plánování, projektování, výstavby a řízení činností týkajících se transformačních projektů vystavěného prostředí.

Získané poznatky mu / jí umožní integrovat jeho / její práci s ostatními profesionálními postav působících na různých úrovních v oblasti architektury a správu běžných výrobních technik architektury.

Cílem kurzu je poskytnout absolvent s vhodným kulturní a vědecké poznatky, které umožní mu / jí rozumět architektonická díla a organizace na ochranu lidských sporů podle logické / formální, složení, typologického / rozdělovací, strukturální, architektonické a technologické aspekty související k historickému, fyzického a ekologického kontextu, s cílem identifikovat, formulovat a řešit architektonických a urbanistických problémů s použitím současných metod, technik a nástrojů, a také dohlížet na technické a ekonomické aspekty proveditelnosti (kalkulace, výroba a realizace stavebních výrobků, jakož jako jejich problémech souvisejících s bezpečností).... [-]

Itálie Reggio Calabria
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině