Filter
Bakalářské studium
Itálie Reggio Calabria Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Itálie - Reggio Calabria - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Itálie - Reggio Calabria

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Velké italské město s klidnou atmosférou a některé z nejlepších univerzit, jako jsou univerzity Ragusa. Je to místo, kde žít a studovat. Pro všechny ty studenty, kteří hledají kvalitní vzdělání za rozumnou cenu Ragusa místo.

Bakalářské studium Architektura v Itálie - Reggio Calabria - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Itálie - Reggio Calabria Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Reggio Calabria zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Architektura, Reggio Calabria

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Mediterranea University of Reggio Calabria

cyklus studijního oboru (bakalářský titul) v Architectural "vědy" je zaměřena na rozvoj profesní postavu Junior architekta, který se podílí na plánování, projektování, v ... [+]

cyklus studijního oboru (bakalářský titul) v Architectural "vědy" je zaměřena na rozvoj profesní postavu Junior architekta, který se podílí na plánování, projektování, výstavby a řízení činností týkajících se transformačních projektů vystavěného prostředí.

Získané poznatky mu / jí umožní integrovat jeho / její práci s ostatními profesionálními postav působících na různých úrovních v oblasti architektury a správu běžných výrobních technik architektury.

Cílem kurzu je poskytnout absolvent s vhodným kulturní a vědecké poznatky, které umožní mu / jí rozumět architektonická díla a organizace na ochranu lidských sporů podle logické / formální, složení, typologického / rozdělovací, strukturální, architektonické a technologické aspekty související k historickému, fyzického a ekologického kontextu, s cílem identifikovat, formulovat a řešit architektonických a urbanistických problémů s použitím současných metod, technik a nástrojů, a také dohlížet na technické a ekonomické aspekty proveditelnosti (kalkulace, výroba a realizace stavebních výrobků, jakož jako jejich problémech souvisejících s bezpečností).... [-]

Itálie Reggio Calabria
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině