BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Itálie - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Itálie

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Bakalářské studium Architektura v Itálie - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Itálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie zde!

1 Výsledky v Architektura, Itálie Filter

Bakalářský v architektonické vědě

Mediterranea University of Reggio Calabria
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

cyklus studijního oboru (bakalářský titul) v Architectural "vědy" je zaměřena na rozvoj profesní postavu Junior architekta, který se podílí na plánování, projektování, výstav ...

Čtěte více