Filter
Bakalářské studium
Jihoafrická republika Johannesburg Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované bakalářské studium Architektura v Jihoafrická republika - Johannesburg - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium Architektura v Jihoafrická republika - Johannesburg

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Johannesburg město je největším zdrojem zlata a diamantů v jižní Africe. To je základ Ústavního soudu Jihoafrické republiky a je největší a nejbohatší město v provincii Gauteng. To je doma k univerzitě v Johannesburgu.

Kombinované bakalářské studium Architektura v Jihoafrická republika - Johannesburg - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu Architektura v Jihoafrická republika - Johannesburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Johannesburg zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Architektura, Johannesburg

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University of Johannesburg

... [+]

Také se odkazovat na fakultě nařízení EB3. Udělení stupně

Baccalaureus Technologiae: Město a regionální rozvoj bude udělena na studenty, kteří absolvovali všechny předepsané moduly úspěšně.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tento program se zaměřuje na výrobu kandidáty pro registraci jako Senior architektonické technologové, horní střední úrovně kategorii registraci definované afrického Rada ... [+]

Btech vyznamenání Architectural Technology (Applied Design)

Tento program se zaměřuje na výrobu kandidáty pro registraci jako Senior architektonické technologové, horní střední úrovně kategorii registraci definované afrického Rada Jihoafrické pro architekty (SACAP). Program nese SACAP, RIBA a CAA část 1 akreditaci.

Program se zaměřuje na architektonické design, design teorie a vývoj designu a je primárně určen pro studenty, kteří během svých diplomových studiích byly zobrazeny talent pro design a kteří se chtějí dále rozvíjet tuto schopnost, s cílem registrovat jako profesionální vyšších architektonické technologové nebo pokračovat ve studiích se kvalifikovat jako profesionálních architektů nebo kteří chtějí vykonávat nezávisle.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině