Filter
Bakalářské studium
Jihoafrická republika Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované bakalářské studium Architektura v Jihoafrická republika - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium Architektura v Jihoafrická republika

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Kombinované bakalářské studium Architektura v Jihoafrická republika - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu Architektura v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Architektura, Jihoafrická republika

University of Johannesburg

... [+]

Také se odkazovat na fakultě nařízení EB3. Udělení stupně

Baccalaureus Technologiae: Město a regionální rozvoj bude udělena na studenty, kteří absolvovali všechny předepsané moduly úspěšně.

[-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Tento program se zaměřuje na výrobu kandidáty pro registraci jako Senior architektonické technologové, horní střední úrovně kategorii registraci definované afrického Rada ... [+]

Btech vyznamenání Architectural Technology (Applied Design)

Tento program se zaměřuje na výrobu kandidáty pro registraci jako Senior architektonické technologové, horní střední úrovně kategorii registraci definované afrického Rada Jihoafrické pro architekty (SACAP). Program nese SACAP, RIBA a CAA část 1 akreditaci.

Program se zaměřuje na architektonické design, design teorie a vývoj designu a je primárně určen pro studenty, kteří během svých diplomových studiích byly zobrazeny talent pro design a kteří se chtějí dále rozvíjet tuto schopnost, s cílem registrovat jako profesionální vyšších architektonické technologové nebo pokračovat ve studiích se kvalifikovat jako profesionálních architektů nebo kteří chtějí vykonávat nezávisle.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině