Filter
Bakalářské studium
Jižní Amerika Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Jižní Amerika - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Jižní Amerika

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Pokud chcete zvýšit své znalosti o společenských, kulturních, správních a historických hledisek Jižní Ameriky a Latinské světem, je to kontinent pro vás.

Bakalářské studium Architektura v Jižní Amerika - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Architektura, Jižní Amerika

Grupo Tiradentes

Rysy projektu vznikají sny zhmotnit cihlu po cihle. Bakalář architektury a urbanismu, tvořená Facipe získává schopnosti navrhnout a sledovat provádění staveb, architekton ... [+]

Rysy projektu vznikají sny zhmotnit cihlu po cihle. Bakalář architektury a urbanismu, tvořená Facipe získává schopnosti navrhnout a sledovat provádění staveb, architektonické soubory a památek, krajinářské architektury a interiéru, a provádět fyzické plánování, místní, městské a regionální.

Organizovat mezery, s ohledem na estetiku, komfort a funkčnost bude vaše každodenní výzvou. Dostat se do práce! Projekty, stavby a rekonstrukce na vás čekají.

Trh práce

Trh práce pro architekta je široká a slibný, s ohledem na významné faktory, jako bytových potřeb, obytných budov, ochrana, restaurování, incorporations, paisagismos a atmosféru.... [-]

Brazílie Aracaju
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Faculdade Ideal (FACI)

Planejamento do espaço. Com apenas essas três palavrinhas, poderíamos definir a totalidade e a variedade de atividades que um Arquiteto e Urbanista pode desenvolver. Atua ... [+]

Planejamento do espaço. Com apenas essas três palavrinhas, poderíamos definir a totalidade e a variedade de atividades que um Arquiteto e Urbanista pode desenvolver. Atuando na gestão, planejamento e execução de empreendimentos, intervenções em áreas urbanas, restauração do patrimônio histórico e arquitetura de interiores, esse profissional é indispensável nos dias de hoje, ainda mais com o mercado da construção civil em alta ebulição em todo o país.

E aqui você já vai ingressar nesse mercado no mesmo ritmo que os profissionais. Isso porque aqui você realmente vive a profissão que escolheu. Já pensou em desenvolver um projeto logo nos primeiros semestres da faculdade? Aqui você pode.... [-]

Brazílie Belém
Kontaktuj školu
Portuguese (Brazil)
Denní studium
5 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině