BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Jižní Amerika - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Jižní Amerika

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Pokud chcete zvýšit své znalosti o společenských, kulturních, správních a historických hledisek Jižní Ameriky a Latinské světem, je to kontinent pro vás.

Bakalářské studium Architektura v Jižní Amerika - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

2 Výsledky v Architektura, Jižní Amerika Filter

Arquitetura e urbanismo

Faculdade Ideal (FACI)
Bakalář
<
Denní studium
Portuguese (Brazil)
Kampus

Planejamento do espaço. Com apenas essas três palavrinhas, poderíamos definir a totalidade e a variedade de atividades que um Arquiteto e Urbanista pode desenvolver. Atuando n ...

Čtěte více

Bakalář v oboru architektury a urbanismu

Grupo Tiradentes
Bakalář
Bře 2021
<
Denní studium
<
10 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

Rysy projektu vznikají sny zhmotnit cihlu po cihle. Bakalář architektury a urbanismu, tvořená Facipe získává schopnosti navrhnout a sledovat provádění staveb, architektonické ...

Čtěte více