BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Katar - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Katar

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Existuje mnoho důvodů, které by mohly vidět, jak studovat nebo navštívit tuto zemi západní Asii, Katar. Z teplé klima na sportovní aktivity, lidé přicházejí, aby si dobré časy v Asii, zatímco v zemi. Terciární vzdělávání je považována za vysoce kvalitní. Katar nabízí mnoho vzdělávacích programů následovat, včetně amerických, angličtině, francouzštině a španělštině. Vstup je akademický výběr a je otevřená pro všechny národnosti studenta.

Bakalářské studium Architektura v Katar - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Katar. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Katar zde!

1 Výsledky v Architektura, Katar Filter

Bakalář architektury (B.Arch.)

Qatar University
Bakalář
10 Led 2021
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Program je pětiletý program, včetně dvou povinných letních lekcí praktického výcviku. Cílem programu je rozvíjet kritické myšlení studentů a rozvíjet jejich schopnost výrazně ...

Čtěte více