$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Architektura v Kolumbie - Pasto - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Kolumbie - Pasto

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění. K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob zn… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Vysokoškolské vzdělání v Kolumbii se provádí v pěti běžných světových jazyků a to angličtina, francouzština, španělština portugalština a čínštiny. To eliminuje problém jazykových bariér v těchto vysokoškolských institucí mezi dalšími zahraničními studenty.

Bakalářské studium Architektura v Kolumbie - Pasto - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Kolumbie - Pasto Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kolumbie - Pasto zde!

Méně
Další informace o studiu v Kolumbii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
María Goretti University Institute - Centre of Higher Studies (Institución Universitaria Centro de Estudios Superiores María Goretti (CESMAG))
Pasto, Kolumbie

Program Architektura Cesmag University se od svého založení v roce 1997 zaměřuje na školení odborníků a na výzkum v oblasti ochrany a rozvoje regionu a území s využitím rozman ... +

Program Architektura Cesmag University se od svého založení v roce 1997 zaměřuje na školení odborníků a na výzkum v oblasti ochrany a rozvoje regionu a území s využitím rozmanitosti, kterou nabízí, pro komplexní školení svého studenti. Proces školení pro nové profesionály v architektuře uvažuje o skutečné vizi sociálních problémů, vizionářském, kritickém duchu a respektu k rozvoji měst a integruje nové projekty do globálního kontextu s potenciálem v různých oblastech, které ji strukturují. , jasná vize environmentálního managementu a účasti na procesech regionálního rozvoje prostřednictvím odborné praxe a sociální projekce. -
Bakalář
Spanish (Colombia)
Kampus