BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Kypr - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Kypr

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Vysokoškolské vzdělání na Kypru se provádí v pěti běžných světových jazyků a to angličtina, francouzština, portugalština, turečtina, řečtina a čínštiny. To řeší problémy jazykových bariér v těchto vysokých školách tak, že i zahraniční studenti žádat země vyšší vzdělání.

Bakalářské studium Architektura v Kypr - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Kypr. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kypr zde!

2 Výsledky v Architektura, Kypr Filter

Bakalář a diplom z architektury

Neapolis University Pafos
Bakalář
<
Denní studium
<
4&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
řecký
Kampus

Program v architektuře nabízí bakalářský titul po čtyřech letech denního studia a diplom v architektuře po pěti letech denního studia.

Čtěte více

Bakalář v oboru architektura

BAU Bahcesehir Cyprus University
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Cílem této fakulty je vyškolení architektů a inženýrů, kteří jsou schopni splnit požadavky doby, kteří berou v úvahu lidskou, přírodní a strukturovanou ekologickou rovnováhu, ...

Čtěte více