BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Architektura v Litva - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Litva

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Litva, oficiálně Litevská republika je země v severní Evropě, největší ze tří pobaltských států. Rozkládá se podél jihovýchodního pobřeží Baltského moře, na východě Švédska a Dánska. Více než 90% Litevců mluví alespoň jedním cizím jazykem a polovina populace mluví dvěma cizími jazyky, většinou rusky a anglicky.

Bakalářské studium Architektura v Litva - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Litva. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Litva zde!

1 Výsledky v Architektura, Litva Filter

Magistr architektury

Vilnius Gediminas Technical University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Litva Vilnius

Cílem studijního programu je poskytnout vzdělání vysokoškolské, hlavní znalosti a dovednosti, aby se samostatně řešit architektonické a urbanizace úkoly.