BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Architektura v Lotyšsko - Riga - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Lotyšsko - Riga

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Riga je nejen největším městem Lotyšska, ale také obchodní centrum a vytvářející příjmy. Riga mají velký kulturní dědictví Lotyšska, navíc, toto město vlastní mnoho vzdělávací platformy. Tyto platformy slouží všechny oblasti vzdělávacího země z technického podnikatelských institucí.

Bakalářské studium Architektura v Lotyšsko - Riga - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Lotyšsko - Riga Ušetřete čas a kontaktujte školu v Lotyšsko - Riga zde!

1 Výsledky v Architektura, Riga Filter

Bachelor inženýrství věd v architektuře

RISEBA
Kampus Denní studium 7 semestry Září 2019 Lotyšsko Riga

Již 18 let Riga International School of Economics and Business Administration nabízí svým studentům moderní a vysoce kvalitního vzdělání. RISEBA je místo, kde "firma splňuje umění". Počínaje rokem 2011 RISEBA nabízí jedinečný, mezinárodní architektura studijní program v angličtině. Nejlepší vzdělávací standardy architektury USA a Evropě jsou začleněny do nové ...