Filter
Bakalářské studium
Mexiko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Mexiko - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Mexiko

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Bakalářské studium Architektura v Mexiko - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Architektura, Mexiko

University Of Colima

Architekt (a) je profesionál, který má vědecké a technické znalosti, které vám umožní plánovat, projekt, upravovat, vytvářet a hodnotit budovy a všechny druhy architekton ... [+]

Architekt (a) je profesionál, který má vědecké a technické znalosti, které vám umožní plánovat, projekt, upravovat, vytvářet a hodnotit budovy a všechny druhy architektonické a urbanistické prostředí; Má schopnosti a dovednosti pro obecné architektonického návrhu budovy, chléb a výroby chleba a šíření architektonické znalostí. Stejně tak je schopen nalézt kreativní a inovativní řešení problémů stanovišť s humanistické postoje a hodnoty, které vám umožní jim čelit celostním, udržitelné a profesionální etickým způsobem.

práce v terénu

Architekt (a) může vykonávat povolání v následujících oblastech:

Konsorcia bydlení. stavební firmy. soukromé kanceláře designu a konstrukce. Realitní developeři. developeři. Pouzdro na rozvoj orientované ve veřejném sektoru, rozvoj měst, veřejné práce na federální, státní a obecní úrovni. občanská sdružení. Nevládními organizacemi. občanské společnosti. Instituce vyššího a středního vzdělávání. nezávislý výkon povolání. Ideální studentů profil ... [-]
Mexiko Colima
Kontaktuj školu
Spanish (Mexican)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině