BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Mexiko - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Mexiko

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Bakalářské studium Architektura v Mexiko - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Mexiko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko zde!

1 Výsledky v Architektura, Mexiko Filter

Stupeň v architektuře

University Of Colima
Bakalář
<
Denní studium
<
10 semestry
Spanish (Mexican)
Kampus

Architekt (a) je profesionál, který má vědecké a technické znalosti, které vám umožní plánovat, projekt, upravovat, vytvářet a hodnotit budovy a všechny druhy architektonické ...

Čtěte více