Filter
Bakalářské studium
Portugalsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Portugalsko - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Portugalsko

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Bakalářské studium Architektura v Portugalsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Portugalsko

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities

Cíle vzdělávání 1), aby se seznámili se základními teoriemi a koncepty geografie; 2) K získání základních pojmů v oblasti životního prostředí, územní plánování a rozvoj a ... [+]

cíle vzdělávání

1) Chcete-li být seznámeni se základními teoriemi a koncepty geografie; 2) K získání základních pojmů v oblasti životního prostředí, územní plánování a rozvoj a geografických informačních věd; 3) Zvládnout metody a techniky geografické analýzy (sběr dat, třídění, úpravu a tlumočení) a uplatňovat je v geocomputational a reálných souvislostech; 4) Chcete-li získat schopnost pozorovat a interpretovat krajinu; 5) formulovat teoreticko-praktické znalosti s ohledem na potřeby současné společnosti, což přispívá k projednávání problémy a navrhnout řešení ve vztahu k životnímu prostředí, plánování a územního rozvoje; 6) Chcete-li interpretovat rozmanitost a složitost půdy a vzájemné vztahy jevů ekologického charakteru s ostatními ekonomického, společenského a kulturního charakteru; 7) formulovat zeměpisné know-how s dalšími know-objímá, a to zejména při spolupráci v multidisciplinární týmy, 8) Aby bylo možné komunikovat znalosti a know-how v oblasti geografie k různým veřejnosti.... [-]

Portugalsko Lisabon
Kontaktuj školu
Angličtina,Portuguese (Portugal)
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině