$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Architektura v Rusko - Republic of Dagestan - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Rusko - Republic of Dagestan

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu. Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly s… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Bakalářské studium Architektura v Rusko - Republic of Dagestan - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Rusko - Republic of Dagestan Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko - Republic of Dagestan zde!

Méně
Další informace o studiu v Rusku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Dagestan State Technical University
Makhachkala, Rusko

Studenti v oboru „Architektonický design“ navrhují budovy, skupiny budov, obytné, veřejné a průmyslové komplexy, jejich interiéry.

Studenti v oboru „Architektonický design“ navrhují budovy, skupiny budov, obytné, veřejné a průmyslové komplexy, jejich interiéry. -
Bakalář
Denní studium
Ruština
Kampus