$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Architektura v Rusko - Makhachkala - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Rusko - Makhachkala

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul. Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostřed… Čtěte více

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Bakalářské studium Architektura v Rusko - Makhachkala - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Rusko - Makhachkala Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko - Makhachkala zde!

Méně
Další informace o studiu v Rusku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Dagestan State Technical University
Makhachkala, Rusko

Studenti v oboru „Architektonický design“ navrhují budovy, skupiny budov, obytné, veřejné a průmyslové komplexy, jejich interiéry.

Studenti v oboru „Architektonický design“ navrhují budovy, skupiny budov, obytné, veřejné a průmyslové komplexy, jejich interiéry. -
Bakalář
Denní studium
Ruština
Zář 2021
Kampus