BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Architektura v Rusko - Vologda Oblast - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Rusko - Vologda Oblast

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Bakalářské studium Architektura v Rusko - Vologda Oblast - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Rusko - Vologda Oblast Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko - Vologda Oblast zde!

1 Výsledky v Architektura, Vologda Oblast Filter

Vysokoškolský architektonický design

Череповецкий государственный университет
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Rusko Cherepovets

Cherepovets je jedno z nejrychleji rostoucích měst na severozápadě. Ve městě se ročně zavádí více než 100 tisíc metrů čtverečních bytů a aktivně se buduje obchodní a průmyslová infrastruktura. Chcete, aby vaše myšlenky byly zakomponovány do masky města? Je to možné! Studiem v rámci programu Architectural Environment Design budete nejen schopni realizovat své umělecké nápady, ale budete také vědět vše o používání inovativních inženýrských řešení.