BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Rusko - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Rusko

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Bakalářské studium Architektura v Rusko - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Rusko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko zde!

2 Výsledky v Architektura, Rusko Filter

Bakalář umění (Hons) v oboru Světelný design pro architekturu

Rose Bruford College of Theatre and Performance
BA
21 Zář 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Návrh architektury osvětlení ve Velké Británii a stupeň ochrany životního prostředí v úzké spolupráci s partnery z průmyslu a vzdělávání z celé Evropy i mimo ni. #rbcLDA ...

Čtěte více

Semestr stavebního inženýrství a architektury v Moskvě

Moscow State University of Civil Engineering (MGSU)
BSc
Zář 2020
<
Denní studium
31 Srp 2020
Angličtina
Ruština
Kampus

Připojte se k nám na vzrušující příležitost strávit svůj semestr v zahraničí na přední ruské univerzitě pro studium staveb a architektury!

Čtěte více