Filter
Bakalářské studium
Saúdská Arábie Jeddah Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Saúdská Arábie - Jeddah - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Saúdská Arábie - Jeddah

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Saúdská Arábie, oficiálně známý jako království Saúdské Arábie, je největší arabský stát v západní Asii rozlohy a druhá největší v arabském světě. Saúdská Arábie je podáváno národní letecká společnost Saudi Arabian Airlines, často odkazoval se na podle jeho arabského jména Saúdskou.

Nachází se v západní provincii Saúdské Arábie Jeddah. Město je hlavní městské centrum v této oblasti a hlavní vchod do islámského svatého města - Mecca. Jeddah je město umění, domov pro desítky muzeí a open-air umění.

Bakalářské studium Architektura v Saúdská Arábie - Jeddah - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Saúdská Arábie - Jeddah Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saúdská Arábie - Jeddah zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Jeddah

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Dar Al-Hekma University

Program bakalářské architektury na univerzitě se snaží rozšířit obzory studentů a rozvíjet jejich schopnosti činit správná rozhodnutí a vybavit je dovednostmi 21. století ... [+]

Program bakalářské architektury na univerzitě se snaží rozšířit obzory studentů a rozvíjet jejich schopnosti činit správná rozhodnutí a vybavit je dovednostmi 21. století v oblasti architektury, která se vyznačuje rychlým rozvojem a kombinuje teoretické znalosti a technické dovednosti.

Zpráva programu

Příprava profesionálních profesionálů v architektuře Kvalifikace s potřebnými znalostmi a dovednostmi a kultura udržitelného designu při zachování kulturních a estetických hodnot Království Saúdské Arábie.

Charakteristika architektonického programu na univerzitě Dar al-HekmaPoskytování pokročilých průmyslových znalostí v oblasti architektury prostřednictvím praktického učení.Učební plán je vyvíjen University of Colorado v Denveru (UCD), jedné z nejlépe pokládaných amerických univerzit.Vštípit znalosti o celoživotním učení studentkám a zaměřit se silně na kritické myšlení a volitelné kontakty, aby se studenti připravili na různé role ve společnosti.Dejte studentům možnost uplatnit znalosti, které získají během terénních vzdělávacích programů, aby úspěšně splnili výzvy místních, regionálních a mezinárodních trhů.Pracovní příležitosti... [-]
Saúdská Arábie Jeddah
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině