BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Saúdská Arábie - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Saúdská Arábie

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Saúdská Arábie, oficiálně známý jako království Saúdské Arábie, je největší arabský stát v západní Asii rozlohy a druhá největší v arabském světě. Saúdská Arábie je podáváno národní letecká společnost Saudi Arabian Airlines, často odkazoval se na podle jeho arabského jména Saúdskou.

Bakalářské studium Architektura v Saúdská Arábie - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Saúdská Arábie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saúdská Arábie zde!

1 Výsledky v Architektura, Saúdská Arábie Filter

Bakalář architektury

جامعة دار الحكمة
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Program bakalářské architektury na univerzitě se snaží rozšířit obzory studentů a rozvíjet jejich schopnosti činit správná rozhodnutí a vybavit je dovednostmi 21. století v ob ...

Čtěte více