BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Architektura v Turecko - Gaziantep - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Turecko - Gaziantep

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Gaziantep je město s dlouhou historií, protože je to jeden z nejstarších nepřetržitě obýval města na Zemi, z roku 3650 před naším letopočtem. Existují dvě veřejné a soukromé univerzity.

Bakalářské studium Architektura v Turecko - Gaziantep - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Turecko - Gaziantep Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko - Gaziantep zde!

1 Výsledky v Architektura, Gaziantep Filter

Bakalář v oboru architektura

Hasan Kalyoncu University
Kampus Denní studium 4 roky Přihlašování započato Turecko Gaziantep

Program architektury na Hasan Kalyoncu University zahrnuje umění výroby. Jsme odhodláni tradiční roli praktika a mistra stavitele: navrhnout a postavit budovy, které přispívají ke společnosti a obohacují životy lidí.