BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Spojené státy americké - Los Angeles - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Spojené státy americké - Los Angeles

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kromě toho, že domov pro legendární Hollywood, Los Angeles je druhé největší město ve Spojených státech a největší v Kalifornii. To hostilo olympijské hry dvakrát a je rozdělen do 80 okresů a čtvrtích. Město je domovem tří veřejné vysoké školy a řada dalších institucí.

Bakalářské studium Architektura v Spojené státy americké - Los Angeles - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Spojené státy americké - Los Angeles Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Los Angeles zde!

1 Výsledky v Architektura, Los Angeles Filter

Bakalář architektury

SCI-Arc
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Program B.Arch SCI-Arc je pětiletá Bachelor of Architecture profesionálního programu, s důrazem na vynikající design a intelektuální šíři přes pokrokovým uměleckým vzděláním. ...

Čtěte více