BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Architektura v Spojené státy americké - Starkville - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Spojené státy americké - Starkville

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Architektura v Spojené státy americké - Starkville - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Spojené státy americké - Starkville Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Starkville zde!

1 Výsledky v Architektura, Starkville Filter

Bakalář architektury

Mississippi State University College of Architecture, Art and Design
Bakalář
Zář 2021
Angličtina

Mississippi State University School of Architecture nabízí bakalářský titul v oboru architektury, pětiletý profesionální titul akreditovaný Národní architektonickou akreditačn ...

Čtěte více