$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Architektura v Ukrajina - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Ukrajina

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je z… Čtěte více

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Ukrajina je země ve východní Evropě. Hlavní město Kyjev (Ukrainian: Київ - Kyjev, rusky: Киев - Kyjev) je a největší město Ukrajiny s - oficiálně - více než 2,7 milionu obyvatel. Kyjev National University pojmenoval Tarase Shevchenkouniversity je největším a jedním z nejdůležitějších univerzit.

Bakalářské studium Architektura v Ukrajina - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Ukrajina. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Ukrajina zde!

Méně
Další informace o studiu na Ukrajině
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Lviv Polytechnic National University
Lvov, Ukrajina

Tvůrčí soutěž Fáze 1: Kresba architektonických detailů, Fáze 2: Kresby

Tvůrčí soutěž Fáze 1: Kresba architektonických detailů, Fáze 2: Kresby -
Bakalář
Ukrajinština
Kampus