Filter
Bakalářské studium
Japonsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Japonsko - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Japonsko

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Japonsko je ostrovní stát ve východní Asii. Nachází se v Tichém oceánu, se nachází na východ od moře Japonska, Číny, Severní Koreje, Jižní Koreje a Ruska, táhnoucí se od moře Ochotské na severu na východní Čína moře a Tchaj-wanu na jihu.

Bakalářské studium Architektura v Japonsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Japonsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Japonsko zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Japonsko

Yokohama National University

Program nabízí inovativní interdisciplinární kurzy pro budoucí vůdce. ... [+]

YOKOHAMA Creative-City studia (YCCS) Program Bakalářský studijní program (v angličtině)

Nový BA program vyučován v angličtině začíná v říjnu 2013

Program Outline

Yokohama National University (YNU) usiluje o dobrodružných, špičkové studenty na průkopnické první kohorty jeho Yokohama Creative-City studií (YCCS) programu. Program YCCS nabídne inovativní interdisciplinární urbanistické studie školit mladé vůdce a globální profesionálů. Výuka bude probíhat v angličtině, ale studenti se také naučí, japonský jazyk již v průběhu jejich studia.

Studenti budou mít možnost studovat na následující tři (3) majory: ... [-]

Japonsko Yokohama
Kontaktuj školu
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině