Filter
Bakalářské studium
Japonsko Yokohama Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Architektura v Japonsko - Yokohama - Zde naleznete bakalářské studium Architektura v Japonsko - Yokohama

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Japonsko je ostrovní stát ve východní Asii. Nachází se v Tichém oceánu, se nachází na východ od moře Japonska, Číny, Severní Koreje, Jižní Koreje a Ruska, táhnoucí se od moře Ochotské na severu na východní Čína moře a Tchaj-wanu na jihu.

Kanagawa je známá pro svou bohatou historickou kulturu a dědictví. Toto město má některé ze starověkých univerzit. Například, Kanagawa University je více než 800 let. Kromě toho, Yokohama City University je také velmi známý pro své rozmanité studijních programů.

Bakalářské studium Architektura v Japonsko - Yokohama - Veškeré informace o bakalářském studiu Architektura v Japonsko - Yokohama Ušetřete čas a kontaktujte školu v Japonsko - Yokohama zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Yokohama

Yokohama National University

Program nabízí inovativní interdisciplinární kurzy pro budoucí vůdce. ... [+]

YOKOHAMA Creative-City studia (YCCS) Program Bakalářský studijní program (v angličtině)

Nový BA program vyučován v angličtině začíná v říjnu 2013

Program Outline

Yokohama National University (YNU) usiluje o dobrodružných, špičkové studenty na průkopnické první kohorty jeho Yokohama Creative-City studií (YCCS) programu. Program YCCS nabídne inovativní interdisciplinární urbanistické studie školit mladé vůdce a globální profesionálů. Výuka bude probíhat v angličtině, ale studenti se také naučí, japonský jazyk již v průběhu jejich studia.

Studenti budou mít možnost studovat na následující tři (3) majory: ... [-]

Japonsko Yokohama
Kontaktuj školu
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině