Filter
Bakalářské studium
Argentina Santa Rosa Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Santa Rosa - Zde naleznete magisterské studium v Santa Rosa

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Zahraniční studenti najdou širokou a rozmanitou škálu institucemi vyššího vzdělávání nabízí vynikající šance pro cenově dostupné studií na vysoké úrovni. Velký význam jak byla nastavena na vzdělávací systém v Argentině. Jejich cílem je poskytovat vědecké, odborné, humanitní a technické vzdělání v nejvyšší sféře.

Bakalářské studium v Santa Rosa - Veškeré informace o bakalářské studiu v Santa Rosa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Santa Rosa zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidad Nacional de La Pampa

Inženýrství v přírodních zdrojích a životním prostředí je interdisciplinární kariéra, která se zabývá dopadem lidské činnosti na přírodní a antropické systémy. ... [+]

Inženýrství v přírodních zdrojích a životním prostředí je interdisciplinární kariéra, která se zabývá dopadem lidské činnosti na přírodní a antropické systémy.

V předmětech prvních tří let je kladen důraz na mimo jiné výuku základních věd a technologií, jako je biologie, chemie, matematika, fyzika, ekologie, edapologie, ekonomie, sociologie, klimatologie a hydrologie. V této fázi jsou získány znalosti a dovednosti, které budou později využity v předmětech odpovídajících cyklu aplikovaných technologií ve čtvrtém a pátém ročníku. V těchto letech se studenti teoretickým a praktickým způsobem připravují na řešení problémů životního prostředí, integrovaného řízení přírodních zdrojů a navrhování a provádění výzkumného projektu v předmětu dle vlastního výběru (diplomová práce).Snapwire / Pexels... [-]

Argentina Santa Rosa
Únor 2020
španělština
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině