BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Asie - Zde naleznete bakalářské studium v Asie.

Dokončení bakalářský titul v Asii otevře dveře významné profesní prostřednictvím znalostí, dovedností a odborných znalostí získaných, stejně jako síťová připojení dělal. Bakalářské tituly v Asii jsou velmi pestré a různorodé. Bakalářské studenti mohou studovat v Asii nic z mezinárodního pohostinství na elektrotechniky, od Business Administration k medicíně, od stavební do lingvistiky, a téměř všechno mezi tím. Ať už v Číně, Thajsku, Rusku, Spojených arabských emirátech, Saúdské Arábii, Malajsie, Izrael, Omán, Tchaj-wan, Turecko nebo jiná země, bakalářské programy v Asii zavázala k podpoře studentů. Některé evropské a severní americké univerzity mají školní areály v Asii, který poskytuje opravdu mezinárodní vzdělání.

Bakalářské programy v Asii je často poslední tři až čtyři roky.Studenti se seznámí s řadou různých způsobů učení, včetně přednášky, semináře, skupinové projekty, stáže a studium v ​​zahraničí příležitosti. V závislosti na bakalářském programu, mohou studenti také provést praktické práce v laboratoři, nebo studiu role-play prostředí. Fakulty v bakalářských programech v Asii, které jsou uvedeny níže, jsou kvalifikováni pro a je zaměřena na zajištění kvalitní vzdělávací zkušenost pro každého studenta.

Takže pokud byste zvážit studovat architekturu v Izmiru, Business v Bangkoku nebo mezinárodní hotelová v Dubaji, například, pak přejděte dolů a podívejte se na tento dlouhý seznam bakalářských programů v Asii!

nalezené výsledky Filter

Bachelor in Management

Synergy University
Kampus Online forma Denní studium 48 - 54 měsíce Září 2019 Rusko Moscow + 1 více

Studium základů řízení, ekonomiky, strategického plánování a práce s personálem. Naučte se, jak řídit projekty všech velikostí a přenést organizace na vrchol efektivity.

Bakalář v mezinárodních financích

Financial University under the Government of the Russian Federation
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Rusko Moscow

Mezinárodní finanční fakulta (MFF) poskytuje školení pro bakaláře a magisterské studium v ​​oboru přípravu "Ekonomie". Po dokončení školení obdrží studenti diplom státního standardu Finanční univerzity pod vládou Ruské federace a také mají možnost získat diplom z jedné z prestižních západních partnerských univerzit.

Mezinárodní program ekonomiky a obchodu (mezinárodní student) Program rozvoje vysokoškolských talentů

Central South University of Forestry & Technology
Kampus Denní studium 3 - 6 roky Září 2019 Čína Changsha

Vzdělávací systém ovládá základní znalosti ekonomie a managementu, základní teorii mezinárodního obchodu a provozních dovedností zahraničního obchodu a je obeznámen s mezinárodními hospodářskými a obchodními pravidly, operačními mechanismy a rozvojovými zákony, má širokou mezinárodní vizi a silné mezinárodní výměny. Komplexní talent v obchodních praktikách.

Bakalář v oboru Mezinárodní obchodní administrativa

Triatma Mulya Stenden
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Indonésie Denpasar

Staňte se občanem světa studováním 2 let na Bali, 1 rok v Nizozemí a rozšiřte své obzory s celosvětovou placenou praxí, která obvykle vede k okamžitému zaměstnání po dokončení. Vydejte se na tuto vzrušující cestu tím, že se zaregistrujete k příjmu z února 2018 a získejte 30% slevu z vašeho prvního ročníku. Úplné školné musí být zaplaceno do 23. prosince 2017; T

Bakalář výtvarných umění v grafickém designu

Zayed University
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Spojené arabské emiráty Mohammed Bin Zayed City Dubai + 1 více

V grafickém designu, studenti získají teoretické a praktické znalosti v designu a praxi při rozvoji různých dovedností v tisku a mediálním designu. Prostřednictvím své práce studenti zkoumají typografii, publikaci a design obalů, reklamu, branding a návrh internetových stránek. Dozví se také o projektových sděleních, výzkumu a interakci s klientem a o tom, jak rozvíjet, rozvíjet a nakonec realizovat návrhové návrhy. Prostřednictvím angažovanosti komunity a týmových projektů a projektů založených na klientech jsou studenti povzbuzováni, aby chápali sociální a kulturní rozměr každého projektu, aby se stali inovativními vůdci v designu.

Bakalář v politických vědách

The British University in Egypt
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Egypt Cairo

Cílem programu je poskytnout studentům příležitost ocenit národní a mezinárodní perspektivy mnoha aspektů profesního života; což může zase usnadnit profesní dráhu absolventa v různých oblastech, jako je diplomatická služba, žurnalistika, akademická obec, právo a nevládní rozvojové organizace. To zahrnuje povědomí o regionální politice, kulturní citlivosti, vystavení se mezinárodní politice a znalosti právních a ekonomických rámců.

Bakalář designu

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Spojené arabské emiráty Dubai

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) je soukromá, nezisková univerzita, akreditovaná Ministerstvem vysokého školství ve Spojených arabských emirátech.

Bakalářský studijní program

Shenzhen University
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Září 2019 Čína Shenzhen

Disciplíny nabízené 深圳大学 jsou kompletní a komplexní, zahrnující 11 disciplín, včetně filozofie, literatury, ekonomie, práva, vzdělávání, vědy, strojírenství, managementu, medicíny, historie a umění.

Globální program IKT

The University Of Aizu
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Japonsko Iitate

Tento program sleduje inovace a vývoj v oblasti informačních a komunikačních technologií a zahrnuje širší škálu informatiky a inženýrství. Navíc jsou nabízeny předměty jako japonské jazykové kurzy a "kultura a historie Aizu". Studenti budou schopni porozumět regionální identitě prostřednictvím zkušeností v japonské kultuře a poté se ve společnosti na základě identity setkávat s aktivní účastí ve světě.

BA

George Mason University Korea
Kampus Denní studium 4 roky Březen 2020 Jižní Korea Incheon

Svět je stále více propojený a schopnost vytvářet a udržovat mezikulturní souvislosti je důležitější než kdy jindy. Vzhledem k tomu, že účinky násilí a konfliktů jsou pociťovány v celé globální komunitě, vidíme stále více příležitostí pro spolupráci, řešení problémů a budování míru v místních komunitách a přes mezinárodní bariéry.

Bakalář podnikového vedení

Mantissa College
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur Spojené státy americké Fullerton + 3 více

Kurz Bachelor of Business Administration (BBA) je nabízen ve spolupráci s Paris Graduate School of Management, Francie (PGSM). Tento program připraví kandidáta na začátek profesionální kariéry v oblasti podnikové správy nebo řízení podniku. Tento kurz pomohl mnoha studentům analyzovat a hodnotit dovednosti v reálném životě pro jakékoliv pracovní situace nebo prostředí, které mohou být v budoucnu součástí.

BA v politologii

Bar-Ilan University
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Izrael Ramat Gan

Jste-li fanouškem zpráv a zpravodajství v médiích není dost; pokud narazíte na historické a politické procesy; pokud chcete chápat, jak fungují různé pobočky vlády; pokud snila o kariéře v politice nebo občanské službě; v krátkosti - pokud chcete vědět víc o systémech, které ovlivňují náš život, je pro vás politická věda tou nejlepší volbou!

Bakalář účetnictví (Hons)

UNITAR
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Malajsie Selangor

Bakalářský účetnictví je program, který se zaměřuje na principy účetnictví a dalších funkčních oblastí podnikové správy. Struktura programu poskytuje úvod do finančního účetnictví a managementu, financí i obchodního práva a statistiky, což umožňuje studentům rozvíjet dovednosti, které jsou pro organizaci zásadní.

Bakalář Komunikačního umění v reklamě a veřejných vztazích

Stamford International University
Kampus Denní studium 42 měsíce Listopad 2019 Thajsko Bangkok

Zastupitelstvo pro reklamu a public relations je navrženo tak, aby nabízelo kompletní kulaté vzdělávání, které podporuje kreativitu, písemné dovednosti a veřejné mluvení. Naučíte se principy a tvůrčí strategie za vyvíjením efektivních kampaní, ať už se jedná o nový výrobek nebo společnost. Po absolvování programu budete absolvovat portfolio, které předvede vaše odborné dovednosti, zkušenosti a důvěru.

Bakalář výtvarných umění v módním designu

Rangsit University International College
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Thajsko Lak Hok

Oddělení módního designu se zaměřuje na formování módní návrhářky, aby se stala lídrem v oblasti kreativity, s hlubokým porozuměním současného designu, plně vybaveného dovednostmi potřebnými k řemeslným detailům. Prozkoumají inovativní návrhy prostřednictvím výzkumu designu a experimentování s novými materiály a technikami, a to jak ručně, tak strojově. Studie také zahrnuje základní aspekty módy od vysoké módy, ready-to-wear, módní trendy až po módní podnikání.