BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Albury - Zde naleznete magisterské studium v Albury

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Tam jsou vynikající vysokoškolské zařízení v Albury-Wodonga. S institucemi, jako je La Trobe University v kombinaci s pěknou pláží, přátelskou atmosférou a krásnou přírodou je toto město hlavním cílem vysokoškolského vzdělávání.

Bakalářské studium v Albury - Veškeré informace o bakalářské studiu v Albury. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Albury zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor of Occupational Therapy

Charles Sturt University
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Austrálie Albury

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Albury Melbourne Wagga Wagga + 4 více

Bakalář ekonomických studií

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Albury Bathurst Melbourne Sydney Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 8 více

Naše Bachelor of Business Studies je "designer stupeň ', což vám poskytne flexibilitu studovat širokou škálu témat, včetně humanitních a přírodovědných předmětů, vedle svých podnikatelských subjektů poskytnout znalosti a dovednosti, které budete potřebovat na vašem pracovišti nebo budoucí kariéru ,

Bakalářská účetnictví

Charles Sturt University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Albury Bathurst Melbourne Wagga Wagga Port Macquarie + 5 více

CSU Bakalář účetnictví vám poskytne analytické, komunikační a vůdčí schopnosti, které potřebujete, aby se stal vyhledávaným obchodní profesionály. Ať průmysl byste chtěli pracovat a všude tam, kde byste chtěli žít, náš bakalář účetnictví se tam dostanete.

Bakalářské (účetnictví)

La Trobe University
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton + 4 více

Získejte mezinárodně akreditované účetní kvalifikaci, zatímco budování své vlastní specializaci v oboru podnikání s tímto stupněm.

Bachelor of Business

La Trobe University
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney + 5 více

Tento kurz vám dává možnost studovat oborově specifických oblastí, jako jsou události, sport, turistiku a pohostinství řízení. Můžete si také vybrat disciplínu, jako je účetnictví, ekonomie, finance, management nebo marketing jako primární major, a zápas, který s jakoukoli obchodní nebo nepodnikatelské dur, moll nebo volitelný z celé univerzity.