BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Canberra - Zde naleznete magisterské studium v Canberra

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Australian Capital Territory (zkráceně ACT) je nejmenší samosprávná vnitřní území v Austrálii. V 2006 sčítání lidu populace byla 333,000 ACT.

Bakalářské studium v Canberra - Veškeré informace o bakalářské studiu v Canberra. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Canberra zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský projekt (vizuální komunikační design)

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 - 20 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Vyzkoušejte bakalářský design (Visual Communication Design) a nastavte se na cestě k úspěšné kariéře designu.

Bakalář události a řízení cestovního ruchu

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Události a cestovní ruch se rychle rozšiřují a cestovní ruch nyní přímo přispívá k HDP Austrálie téměř o tři procenta. Za účelem dalšího růstu a udržitelnosti je zapotřebí kvalifikovaná a zkušená pracovní síla - a to je místo, kde UC přichází.

Bakalářský obchod (účetnictví)

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Cílem tohoto kurzu je vytvořit profesionální pracovníky, kteří jsou schopni řešit problémy v multidisciplinárním podnikatelském prostředí. Světy obchodu a účetnictví budou zkoumány v kontextu širšího společenského, právního, ekonomického a politického prostředí.

Bakalář účetnictví

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Cílem bakalářského studia je produkovat vysoce kompetentní absolventi, kteří jsou připraveni na práci s důkladnou znalostí disciplíny a technické dovednosti potřebné k tomu, aby pracovali jako sociální zodpovědní účetní odborníci v soukromém a veřejném sektoru.

Bakalář sportu a cvičení

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Náš bakalář sportu a cvičení vědy zkoumá složitost lidského hnutí a strategií, které pomáhají sportovcům dosáhnout jejich plného potenciálu.

Bakalář Vedení budov a staveb

University of Canberra
Kampus Denní studium 8 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Pokud se chcete stát kvalifikovaným odborníkem ve stavebnictví, může vám Bakalářský obor stavební a stavební techniky vybavit potřebnými dovednostmi, abyste se stali jistým vůdcem.

Bakalář informačních technologií

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Máte-li vášeň pro informační technologie (IT) a máte zájem o obohacení vašich pracovních vyhlídek v celé řadě průmyslových odvětví, mohlo by to být Pathway kterou jste hledali.

Bakalář softwarového inženýrství

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Pokud je vaše softwarové inženýrství zvoleným kariérovým zaměřením, není lepší, než studovat UC. Komplexní kurz s širokým pokrytím v celém spektru softwarového inženýrství prozkoumá design a konstrukci softwarových systémů v různých průmyslových odvětvích.

Bakalář inženýrství v oblasti síťového a softwarového inženýrství (Vyznamenání)

University of Canberra
Kampus Denní studium 8 - 24 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Integrující oblasti síťového inženýrství, softwarového inženýrství, elektroniky a informačních technologií vám tato čtyřletá studijní hodina rozšiřuje vaše síťové dovednosti a rozšiřuje se na širokou škálu specializovaných oborů akreditovaných jak inženýry Austrálie, tak Australskou počítačovou společností (ACS ).

Bakalářský her a virtuálních světů

Academy of Interactive Entertainment
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 3 roky Leden 2020 Austrálie Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online Spojené státy americké Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth + 11 více

Bakalář hry a virtuální světy (Programming) je tříletý stupeň dodávány ve spolupráci s Canberra Institute of Technology (CIT). Stupeň je navržen tak, aby produkovat absolventy pro simulace, virtuální světy a hry průmyslová odvětví a poskytuje profesionální herní programátory dovednosti a znalosti stupně počítačové vědy koncipovaná podle herních aplikací, plus základní dovednosti v programování a designu.

Bakalář ekonomických studií

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Albury Bathurst Melbourne Sydney Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 8 více

Naše Bachelor of Business Studies je "designer stupeň ', což vám poskytne flexibilitu studovat širokou škálu témat, včetně humanitních a přírodovědných předmětů, vedle svých podnikatelských subjektů poskytnout znalosti a dovednosti, které budete potřebovat na vašem pracovišti nebo budoucí kariéru ,