BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Australian Capital Territory - Zde naleznete magisterské studium v Australian Capital Territory

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Bakalářské studium v Australian Capital Territory - Veškeré informace o bakalářské studiu v Australian Capital Territory. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Australian Capital Territory zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský projekt (vizuální komunikační design)

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 - 20 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Vyzkoušejte bakalářský design (Visual Communication Design) a nastavte se na cestě k úspěšné kariéře designu.

Bakalář události a řízení cestovního ruchu

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Události a cestovní ruch se rychle rozšiřují a cestovní ruch nyní přímo přispívá k HDP Austrálie téměř o tři procenta. Za účelem dalšího růstu a udržitelnosti je zapotřebí kvalifikovaná a zkušená pracovní síla - a to je místo, kde UC přichází.

Bakalářský obchod (účetnictví)

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Cílem tohoto kurzu je vytvořit profesionální pracovníky, kteří jsou schopni řešit problémy v multidisciplinárním podnikatelském prostředí. Světy obchodu a účetnictví budou zkoumány v kontextu širšího společenského, právního, ekonomického a politického prostředí.

Bakalář účetnictví

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Cílem bakalářského studia je produkovat vysoce kompetentní absolventi, kteří jsou připraveni na práci s důkladnou znalostí disciplíny a technické dovednosti potřebné k tomu, aby pracovali jako sociální zodpovědní účetní odborníci v soukromém a veřejném sektoru.

Bakalář sportu a cvičení

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Náš bakalář sportu a cvičení vědy zkoumá složitost lidského hnutí a strategií, které pomáhají sportovcům dosáhnout jejich plného potenciálu.

Bakalář Vedení budov a staveb

University of Canberra
Kampus Denní studium 8 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Pokud se chcete stát kvalifikovaným odborníkem ve stavebnictví, může vám Bakalářský obor stavební a stavební techniky vybavit potřebnými dovednostmi, abyste se stali jistým vůdcem.

Bakalář informačních technologií

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Máte-li vášeň pro informační technologie (IT) a máte zájem o obohacení vašich pracovních vyhlídek v celé řadě průmyslových odvětví, mohlo by to být Pathway kterou jste hledali.

Bakalář softwarového inženýrství

University of Canberra
Kampus Denní studium 6 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Pokud je vaše softwarové inženýrství zvoleným kariérovým zaměřením, není lepší, než studovat UC. Komplexní kurz s širokým pokrytím v celém spektru softwarového inženýrství prozkoumá design a konstrukci softwarových systémů v různých průmyslových odvětvích.

Bakalář inženýrství v oblasti síťového a softwarového inženýrství (Vyznamenání)

University of Canberra
Kampus Denní studium 8 - 24 semestry Leden 2020 Austrálie Canberra

Integrující oblasti síťového inženýrství, softwarového inženýrství, elektroniky a informačních technologií vám tato čtyřletá studijní hodina rozšiřuje vaše síťové dovednosti a rozšiřuje se na širokou škálu specializovaných oborů akreditovaných jak inženýry Austrálie, tak Australskou počítačovou společností (ACS ).

Bakalářský her a virtuálních světů

Academy of Interactive Entertainment
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 3 roky Leden 2020 Austrálie Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online Spojené státy americké Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth + 11 více

Bakalář hry a virtuální světy (Programming) je tříletý stupeň dodávány ve spolupráci s Canberra Institute of Technology (CIT). Stupeň je navržen tak, aby produkovat absolventy pro simulace, virtuální světy a hry průmyslová odvětví a poskytuje profesionální herní programátory dovednosti a znalosti stupně počítačové vědy koncipovaná podle herních aplikací, plus základní dovednosti v programování a designu.

Bakalář ekonomických studií

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Albury Bathurst Melbourne Sydney Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 8 více

Naše Bachelor of Business Studies je "designer stupeň ', což vám poskytne flexibilitu studovat širokou škálu témat, včetně humanitních a přírodovědných předmětů, vedle svých podnikatelských subjektů poskytnout znalosti a dovednosti, které budete potřebovat na vašem pracovišti nebo budoucí kariéru ,