BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Bathurst - Zde naleznete magisterské studium v Bathurst

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Bathurst je živé město známo, že poskytují vyšší vzdělávací příležitosti v Austrálii. Charles Sturt univerzitního a ostatního terciárního vysoké školy mají svá centra se sídlem v tomto městě.

Bakalářské studium v Bathurst - Veškeré informace o bakalářské studiu v Bathurst. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bathurst zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář psychologie

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 - 8 roky Leden 2020 Austrálie Wagga Wagga Port Macquarie Bathurst + 4 více

Zatímco CSU čtyřletý bakalářský psychologie poskytuje minimální požadavky na vzdělání kariéru jako psycholog, budete také kvalifikovaný nastoupit do zaměstnání v jednom z nejrůznějších oborů, ve kterých je psychologických poznatků vysoce hodnotných.

Bakalářský komunikace (reklama)

Charles Sturt University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Port Macquarie Bathurst + 2 více

CSU Bachelor komunikace (reklama) Vás připravuje na světě reklamy. Kurz má globální komunikační perspektivu, kde státní hranice jsou často neúčinné a diváci jsou plynulé a proměnlivé.

Bakalář trestního soudu

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium 3 roky Leden 2020 Austrálie Port Macquarie Bathurst + 2 více

CSU Bakalář trestního soudu vybavuje si dovednosti a znalosti k postupu do přidružených Udělen v policejní praxi (ADPP) a je třeba dále uvažovat o vstupu do NSW Policie, s výhradou odborné způsobilosti.

Bakalář informatiky (se zaměřením)

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Bathurst + 2 více

Snění o vybudování další nejprodávanější smartphone aplikaci nebo vývoj software, který bude dělat rozdíl na pracovištích nebo v domácnostech? Computer Science na CSU je pro vás.

Bakalářské cvičení a sportovní vědy (se zaměřením)

Charles Sturt University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Port Macquarie Bathurst + 2 více

Nabízeny on-line a na kampusech Bathurst a Port Macquarie, bude CSU Bachelor of cvičení a sportu Science (se zaměřením) poskytne základ v teoretických a praktických složek vědě o cvičení.

Bakalář ekonomických studií

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Albury Bathurst Melbourne Sydney Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 8 více

Naše Bachelor of Business Studies je "designer stupeň ', což vám poskytne flexibilitu studovat širokou škálu témat, včetně humanitních a přírodovědných předmětů, vedle svých podnikatelských subjektů poskytnout znalosti a dovednosti, které budete potřebovat na vašem pracovišti nebo budoucí kariéru ,

Bakalářská účetnictví

Charles Sturt University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Albury Bathurst Melbourne Wagga Wagga Port Macquarie + 5 více

CSU Bakalář účetnictví vám poskytne analytické, komunikační a vůdčí schopnosti, které potřebujete, aby se stal vyhledávaným obchodní profesionály. Ať průmysl byste chtěli pracovat a všude tam, kde byste chtěli žít, náš bakalář účetnictví se tam dostanete.