Filter
Bakalářské studium
Austrálie Victoria Bendigo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Bendigo - Zde naleznete magisterské studium v Bendigo

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Tento elegantní krajské město je nejen uznáván pro své kráse, ale také pro jeho školských zařízení. Z La Trobe University, College of katolické Bendigo mnoha dalším, město je trochu vzdělání ohniskem.

Bakalářské studium v Bendigo - Veškeré informace o bakalářské studiu v Bendigo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bendigo zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

La Trobe University

Tento tříletý stupeň má silný důraz na průmyslových projektech, dává vám možnost rozvinout softwarový program střední velikosti v posledním roce. ... [+]

Tento tříletý stupeň má silný důraz na průmyslových projektech, dává vám možnost rozvinout softwarový program střední velikosti v posledním roce.

Vaše předměty budou zahrnovat sociální a etické otázky, jako je počítačový hacking, softwarového pirátství a porušení bezpečnosti spolu se základy IT. Budete také získat dovednosti v oblasti řízení projektů, odhad projektu, dokumentace a hodnotící zpráva přes teoretické straně těchto základních předmětů.

Vaše IT studie budou zahrnovat web a vývoj softwaru, analýza IT systémů, design, programování a vytváření sítí. V těchto třídách budete rozvíjet porozumění technologické infrastruktury, plánování a řízení a rozvíjet způsoby, jak pochopit systémů a provádění technických programů, včetně elektronického obchodu, datových systémů a mobilních aplikací.... [-]

Austrálie Melbourne Bendigo Sydney
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
La Trobe University

Získejte mezinárodně akreditované účetní kvalifikaci, zatímco budování své vlastní specializaci v oboru podnikání s tímto stupněm. ... [+]

Získejte mezinárodně akreditované účetní kvalifikaci, zatímco budování své vlastní specializaci v oboru podnikání s tímto stupněm.

Ve vašem prvním roce budete se seznámí s celou řadou obchodních oborů, jako je ekonomie, financí a marketingu. Budete také dokončit první předmět svého účetního dur.

Prostřednictvím tohoto dur, budete stavět podrobnou znalost finančního a manažerského účetnictví, účetnictví informačních systémů a audit. Budete také rozvíjet své dovednosti projektového řízení a uvědomování etiky, lidských práv, udržitelného rozvoje a veřejné politiky, přípravou vám za kariéru v oblastech, jako jsou daně, finanční řízení, forenzní účetnictví a podnikového poradenství.... [-]

Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton  + 2 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
La Trobe University

Tento kurz vám dává možnost studovat oborově specifických oblastí, jako jsou události, sport, turistiku a pohostinství řízení. Můžete si také vybrat disciplínu, jako je ú ... [+]

Využijte možnost vyzkoušet celou řadu obchodních oborů, než rozhodne o vaše hlavní a přizpůsobit své předměty, aby se vešly vaše profesní cíle.

Tento kurz vám dává možnost studovat oborově specifických oblastí, jako jsou události, sport, turistiku a pohostinství řízení. Můžete si také vybrat disciplínu, jako je účetnictví, ekonomie, finance, management nebo marketing jako primární major, a zápas, který s jakoukoli obchodní nebo nepodnikatelské dur, moll nebo volitelný z celé univerzity.

Vaše první rok poskytuje přehled obchodních praktik a připravuje vás, aby se na vyšší úrovně řešení problémů ve druhém a třetím roce. Vaše předměty vám představí účetnictví, finance, management, marketing a ekonomiku - veškeré klíč k pochopení podnikatelské prostředí. Poté, co ochutnal řadu předmětů v prvním semestru, pak můžete zvolit jednu nebo dvě obchodní disciplíny se specializují v celém zbytku kurzu.... [-]

Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney  + 3 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině