BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Bendigo - Zde naleznete magisterské studium v Bendigo

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Tento elegantní krajské město je nejen uznáván pro své kráse, ale také pro jeho školských zařízení. Z La Trobe University, College of katolické Bendigo mnoha dalším, město je trochu vzdělání ohniskem.

Bakalářské studium v Bendigo - Veškeré informace o bakalářské studiu v Bendigo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bendigo zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář informační technologie

La Trobe University
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne Bendigo Sydney + 2 více

Tento tříletý stupeň má silný důraz na průmyslových projektech, dává vám možnost rozvinout softwarový program střední velikosti v posledním roce.

Bakalářské (účetnictví)

La Trobe University
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton + 4 více

Získejte mezinárodně akreditované účetní kvalifikaci, zatímco budování své vlastní specializaci v oboru podnikání s tímto stupněm.

Bachelor of Business

La Trobe University
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney + 5 více

Tento kurz vám dává možnost studovat oborově specifických oblastí, jako jsou události, sport, turistiku a pohostinství řízení. Můžete si také vybrat disciplínu, jako je účetnictví, ekonomie, finance, management nebo marketing jako primární major, a zápas, který s jakoukoli obchodní nebo nepodnikatelské dur, moll nebo volitelný z celé univerzity.