BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Brisbane City - Zde naleznete magisterské studium v Brisbane City

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Austrálie vzdělání je převážně v kompetenci vlády. Vláda plně financuje veřejné vysokoškolské vzdělání, zatímco částečně financuje soukromý univerzitní vzdělání.Austrálie je anglicky mluvený země, většina studentů ze zemí, jejichž angličtina je první jazyk často miluje studium v ​​této zemi

Bakalářské studium v Brisbane City - Veškeré informace o bakalářské studiu v Brisbane City. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brisbane City zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor of Business, specializace v pohostinství

James Cook University Brisbane Campus
Kampus Denní studium 2 - 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Brisbane City

JCU je Bachelor of Business (B Bus) poskytuje solidní základy potřebné pro prosperující obchodní kariéru v moderní organizaci. Po absolvování mohou studenti aplikovat dovednosti pro řešení problémů a kritické myšlení, které jsou oceňovány v dnešním obchodním světě.

Bachelor of Business, obor účetnictví

James Cook University Brisbane Campus
Kampus Denní studium 2 - 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Brisbane City

Bakalář podnikání je nejvíce flexibilní stupeň JCU v Brisbane. Po založení nadace s hlavními předměty podnikání jsou studenti schopni postavit personalizovaný obchodní stupeň, který by vyhovoval svému zvolenému povolání.

Bakalář účetnictví

Leaders Institute
Kampus Denní studium 3 roky Leden 2020 Austrálie Brisbane City

Leaders Institute je bakalář účetnictví je komplexní, moderní kurz, který poskytuje absolventům se širokým pochopením praktických, technických a teoretických účetních, finančních a všeobecných obchodních dovedností a znalostí. Absolventi kurzu získají vzdělání založené na všech aspektech účetní praxe včetně podnikového financování, firemního a obchodního práva, daňového práva, managementu a finančního účetnictví, teorie účetnictví a procesů a funkcí auditu a ověřování.

Bakalář zemědělského průmyslu

Leaders Institute
Kampus Denní studium 3 roky Leden 2020 Austrálie Brisbane City

Austrálie je světovým lídrem v oblasti udržitelného zemědělství a výroby potravin. Celosvětově existuje vážný nedostatek odborníků v oblasti zemědělství. Leaders Institute je bakalář agrobyznysu ideálně umístil připravit absolventy pro tento připravený trh na národní i mezinárodní úrovni.