Filter
Bakalářské studium
Austrálie New South Wales Dubbo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Dubbo - Zde naleznete magisterské studium v Dubbo

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Dubbo má různé vzdělávací zařízení, kde mohou zlepšit své vzdělání. To je domovem jednoho z kampusů Charles Sturt University a College Dubbo Senior kampusu.

Bakalářské studium v Dubbo - Veškeré informace o bakalářské studiu v Dubbo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dubbo zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Charles Sturt University

CSU bakalář sociální práce vybavuje si se souborem znalostí a dovedností, aby se cenný příspěvek sociální péče a sociální práce agentur, ať už ve venkovských oblastech, m ... [+]

Pokud se vášnivě zavazuje ke snaze o sociální spravedlnosti a lidských práv, za CSU bakalář sociální práce jako základ vaší kariéry.

CSU bakalář sociální práce vybaví vám znalosti a dovednosti nastaven tak, aby cenný příspěvek do sociálního zabezpečení a sociální péče agentur, ať už ve venkovských oblastech, metropolitní nastavení nebo v zámoří. Ve vaší snaze o zlepšení kvality života pro jednotlivce a komunity, můžete také pracovat v určité oblasti politiky, výzkumu nebo lobbování, poškodí nerovnosti a pomáhat utvářet naši společnost do budoucna.

V CSU, existuje několik cest k získání pracovní stupeň sociální. Cesta budete mít závisí na tom, kde a jak chcete studovat, stejně jako vaše vzdělání.... [-]

Austrálie Wagga Wagga Port Macquarie Dubbo
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
4 - 8 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině