Filter
Bakalářské studium
Austrálie Victoria Mildura Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Mildura - Zde naleznete magisterské studium v Mildura

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Mildura je známo, že je klíč zemědělské centrum. Nicméně, pozoruhodné Vysokoškolské zařízení lze nalézt v tomto krajském městě. Sunraysia institut TAFE a regionální kampus La Trobe University lze nalézt v Mildura.

Bakalářské studium v Mildura - Veškeré informace o bakalářské studiu v Mildura. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mildura zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

La Trobe University

Získejte mezinárodně akreditované účetní kvalifikaci, zatímco budování své vlastní specializaci v oboru podnikání s tímto stupněm. ... [+]

Získejte mezinárodně akreditované účetní kvalifikaci, zatímco budování své vlastní specializaci v oboru podnikání s tímto stupněm.

Ve vašem prvním roce budete se seznámí s celou řadou obchodních oborů, jako je ekonomie, financí a marketingu. Budete také dokončit první předmět svého účetního dur.

Prostřednictvím tohoto dur, budete stavět podrobnou znalost finančního a manažerského účetnictví, účetnictví informačních systémů a audit. Budete také rozvíjet své dovednosti projektového řízení a uvědomování etiky, lidských práv, udržitelného rozvoje a veřejné politiky, přípravou vám za kariéru v oblastech, jako jsou daně, finanční řízení, forenzní účetnictví a podnikového poradenství.... [-]

Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton  + 2 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
La Trobe University

Tento kurz vám dává možnost studovat oborově specifických oblastí, jako jsou události, sport, turistiku a pohostinství řízení. Můžete si také vybrat disciplínu, jako je ú ... [+]

Využijte možnost vyzkoušet celou řadu obchodních oborů, než rozhodne o vaše hlavní a přizpůsobit své předměty, aby se vešly vaše profesní cíle.

Tento kurz vám dává možnost studovat oborově specifických oblastí, jako jsou události, sport, turistiku a pohostinství řízení. Můžete si také vybrat disciplínu, jako je účetnictví, ekonomie, finance, management nebo marketing jako primární major, a zápas, který s jakoukoli obchodní nebo nepodnikatelské dur, moll nebo volitelný z celé univerzity.

Vaše první rok poskytuje přehled obchodních praktik a připravuje vás, aby se na vyšší úrovně řešení problémů ve druhém a třetím roce. Vaše předměty vám představí účetnictví, finance, management, marketing a ekonomiku - veškeré klíč k pochopení podnikatelské prostředí. Poté, co ochutnal řadu předmětů v prvním semestru, pak můžete zvolit jednu nebo dvě obchodní disciplíny se specializují v celém zbytku kurzu.... [-]

Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney  + 3 Více
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině