BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Mildura - Zde naleznete magisterské studium v Mildura

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Mildura je známo, že je klíč zemědělské centrum. Nicméně, pozoruhodné Vysokoškolské zařízení lze nalézt v tomto krajském městě. Sunraysia institut TAFE a regionální kampus La Trobe University lze nalézt v Mildura.

Bakalářské studium v Mildura - Veškeré informace o bakalářské studiu v Mildura. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mildura zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářské (účetnictví)

La Trobe University
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton + 4 více

Získejte mezinárodně akreditované účetní kvalifikaci, zatímco budování své vlastní specializaci v oboru podnikání s tímto stupněm.

Bachelor of Business

La Trobe University
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney + 5 více

Tento kurz vám dává možnost studovat oborově specifických oblastí, jako jsou události, sport, turistiku a pohostinství řízení. Můžete si také vybrat disciplínu, jako je účetnictví, ekonomie, finance, management nebo marketing jako primární major, a zápas, který s jakoukoli obchodní nebo nepodnikatelské dur, moll nebo volitelný z celé univerzity.