BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v New South Wales - Zde naleznete magisterské studium v New South Wales

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Austrálie má dotovanou vyšší vzdělání pro studenty, které sledují na vysokoškolské tituly. Oni také poskytují půjčky a granty pro postgraduální studenty. Vyšší vzdělávání začíná na úrovni bakalářského studia do doktorského diplomu v jakémkoli oboru.

Bakalářské studium v New South Wales - Veškeré informace o bakalářské studiu v New South Wales. Ušetřete čas a kontaktujte školu v New South Wales zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor of Music (Výkon)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Kampus Denní studium Kombinované 2 let Září 2019 Austrálie Surry Hills + 1 více

AMPA je bakalář hudby (výkon) důsledně produkuje profesionální umělce a skladatele, kteří jsou připraveni na výzvy kariéra v hudbě hodí na ně.

Bachelor of Business

La Trobe University
Kampus Denní studium 3 let Březen 2020 Austrálie Melbourne Bendigo Albury Mildura Shepparton Sydney + 5 více

Tento kurz vám dává možnost studovat oborově specifických oblastí, jako jsou události, sport, turistiku a pohostinství řízení. Můžete si také vybrat disciplínu, jako je účetnictví, ekonomie, finance, management nebo marketing jako primární major, a zápas, který s jakoukoli obchodní nebo nepodnikatelské dur, moll nebo volitelný z celé univerzity.

Bakalářský obchod (řízení lidských zdrojů)

University of Wollongong Faculty of Business
Kampus Denní studium Kombinované 3 najděte si doktorské studium práv Leden 2020 Austrálie North Wollongong + 1 více

Lidé jsou nejcennějším zdrojem organizace. Řízení lidských zdrojů (HRM) se zabývá hledáním vhodných pracovníků pro organizaci a jejich zaměstnáním, které je živí, aby chtěli zůstat a vystupovat podle svých nejlepších schopností.

Bakalář domorodé a Torres Strait ostrovan advokacii (batsia)

Charles Darwin University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 let Leden 2020 Austrálie Darwin Sydney Melbourne + 3 více

Bakalář Aboriginal a Torres Strait Islander Advocacy stupně poskytuje příležitost pro studenty zapojit se intelektuálně a v rukou, o způsobech, jak s koncepcí a postupů, založený na místních

bav podnikání - Small Business řízení

Kendall College
Kampus Denní studium Září 2019 Spojené státy americké Chicago Austrálie Sydney Leura + 2 více

Kendallův Nová koncentrace Small Business Management může pomoci absolventům připravit na start a / nebo rozšířit malé firmy.Prostřednictvím studia a stáží, které mohou zahrnovat studium

Bachelor of Branded Fashion Design

Torrens University Australia
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 let Únor 2020 Austrálie Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide Nový Zéland Auckland + 8 více

Bakalář vzdělání - rané roky

University of Wollongong
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 4 let Březen 2020 Austrálie Wollongong + 2 více

Po dobu tohoto čtyřletého ročníku se studenti raného věku zapojí do průběžného odborného poradenství prostřednictvím programu Profesionální partneři v praxi (PPP). To vám dá zkušenosti neocenitelné sektoru a profesionální spojení, která zlepší vaše pracovní Pathways a příležitosti. Během celého studia studenti tráví až 16 týdnů výuky v centrech pro vzdělávání a péči v raném dětství a dva týdny v komunitním a rodinném sektoru, které doplňují mentorské zkušenosti v rámci programu Profesionální partneři v praxi. Během studia budete mít příležitost k venkovským a mezinárodním profesním zkušenostem, ke studiu v zahraničí s mezinárodními partnery v oblasti výměny a studia v zahraničí a zapojením se do mezinárodních programů kulturního ponoření.

Bachelor of Business Marketing

Avondale College of Higher Education
Kampus Denní studium Kombinované 3 let Březen 2020 Austrálie Cooranbong Wahroonga + 2 více

marketing program Avondale vám umožní pochopit a využívaly různé nástroje a rámců použité k vytvoření efektivní reklamní strategie.

Bakalářský to (vývoj mobilních aplikací)

Academy of Information Technology
Kampus Denní studium 2 - 3 let Přihlašování započato Austrálie Sydney

AIT Bakalářská informačních technologií (Mobile Applications Development), Nebo "BIT (MAD)" v krátkosti, vám poskytne znalosti, dovednosti a technologií potřebných pro návrh a vývoj komplexních softwarových aplikací v celé řadě mobilních a internetových platforem.

Bakalář vědy o datech

S P Jain School of Global Management Singapore
Kampus Denní studium 3 let Srpen 2019 Austrálie Sydney

90 procent údajů na dnešním světě bylo vytvořeno pouze za poslední dva roky.

Bakalář sociální práce

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 - 8 let Leden 2020 Austrálie Wagga Wagga Port Macquarie Dubbo + 4 více

CSU bakalář sociální práce vybavuje si se souborem znalostí a dovedností, aby se cenný příspěvek sociální péče a sociální práce agentur, ať už ve venkovských oblastech, metropolitní nastavení nebo v zámoří.

Bakalářský her a virtuálních světů

Academy of Interactive Entertainment
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 3 let Leden 2020 Austrálie Sydney Melbourne Canberra Adelaide Australia Online Spojené státy americké Lafayette Seattle USA Online Campbellsville Perth + 11 více

Bakalář hry a virtuální světy (Programming) je tříletý stupeň dodávány ve spolupráci s Canberra Institute of Technology (CIT). Stupeň je navržen tak, aby produkovat absolventy pro simulace, virtuální světy a hry průmyslová odvětví a poskytuje profesionální herní programátory dovednosti a znalosti stupně počítačové vědy koncipovaná podle herních aplikací, plus základní dovednosti v programování a designu.

Bakalář designu (vizuální komunikace)

Western Sydney University
Kampus Denní studium Kombinované 4 let Leden 2020 Austrálie Sydney Bankstown Campbelltown Gunderman Blacktown Rydalmere Penrith + 7 více

Bakalář designu (vizuální komunikace) míra vám poskytne základní dovednosti a znalosti sdělovat myšlenky a informace napříč širokým spektrem vizuálních médií.

Bakalář obchodu - liberální studia

University of Sydney - Business School
Kampus Denní studium 4 let Leden 2020 Austrálie Sydney

Obchodní bakalář (liberální studia) doplňuje odborné obchodní studium a akreditaci bakalářského studia s dalšími studiemi v jazycích

Bakalář hudby - audio

Australian Institute of Music
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 let Září 2019 Austrálie Sydney + 1 více

Volání všech Aspiring zvukařů, hudebních producentů a audiofilů!