Filter
Bakalářské studium
Austrálie New South Wales Newcastle Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Newcastle - Zde naleznete magisterské studium v Newcastle

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Jádro města je poskytovatel vysokoškolského vzdělávání je Univerzita Newcastle. Existují i ​​jiné kampusy hlavních univerzit se nachází ve městě Newcastle, které nabízejí různé absolventa a kurzů.

Bakalářské studium v Newcastle - Veškeré informace o bakalářské studiu v Newcastle. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Newcastle zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tituly
Místo
Austrálie
New South Wales
Newcastle
Typ studia
Tempo
Hunter TAFE - Australia

Bakalář dětství vzdělávání a péče v raném (narození-5) se zaměřuje na vývoj rané dětství učitele, kteří mohou integrovat teoretické poznatky do praktické vzdělání a péče ... [+]

Bakalář dětství vzdělávání a péče v raném (narození-5) si klade za cíl vyvinout rané dětství učitele, kteří mohou integrovat teoretické poznatky do praktické vzdělání a péče dovedností na pracovišti.

Tam je silná, aplikovat učení zaměření na tento stupeň, takže když jste absolvent, budete připraveni pracovat s dětmi v různých prostředích, včetně dlouhé denní péči, školka, integrované dětské a rodinné služby a služby včasné intervence.

Akademické a teoretický obsah jsou doplněné odbornou praxí, která vám umožní aplikovat to, co jste se naučili v reálném světovém prostředí.

Budete studovat vývoj dítěte a pedagogických postupů, etiku, rozmanitost a sociální spravedlnost. Během svého stáže, budete mít možnost otestovat teoretické znalosti v reálném pracovišti.... [-]

Austrálie Newcastle
Leden 2020
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině