BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Port Macquarie - Zde naleznete magisterské studium v Port Macquarie

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Mnoho vzdělávací zařízení mají přijít v této oblasti podporovat a přispívat k vzdělávacích standardů. Charles Sturt University a také TAFE mají kampus tady, kde jsou nabízeny různé kurzy.

Bakalářské studium v Port Macquarie - Veškeré informace o bakalářské studiu v Port Macquarie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Port Macquarie zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář psychologie

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 - 8 roky Leden 2020 Austrálie Wagga Wagga Port Macquarie Bathurst + 4 více

Zatímco CSU čtyřletý bakalářský psychologie poskytuje minimální požadavky na vzdělání kariéru jako psycholog, budete také kvalifikovaný nastoupit do zaměstnání v jednom z nejrůznějších oborů, ve kterých je psychologických poznatků vysoce hodnotných.

Bakalář výtvarných umění a designu (grafický design)

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Wagga Wagga Port Macquarie + 3 více

Bakalář výtvarných umění a designu (grafický design) připravuje pracovat jako nezávislý umělec a designér či odvětví činné praktického lékaře.

Bakalářský komunikace (reklama)

Charles Sturt University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Port Macquarie Bathurst + 2 více

CSU Bachelor komunikace (reklama) Vás připravuje na světě reklamy. Kurz má globální komunikační perspektivu, kde státní hranice jsou často neúčinné a diváci jsou plynulé a proměnlivé.

Bakalář trestního soudu

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium 3 roky Leden 2020 Austrálie Port Macquarie Bathurst + 2 více

CSU Bakalář trestního soudu vybavuje si dovednosti a znalosti k postupu do přidružených Udělen v policejní praxi (ADPP) a je třeba dále uvažovat o vstupu do NSW Policie, s výhradou odborné způsobilosti.

Bakalář sociální práce

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 4 - 8 roky Leden 2020 Austrálie Wagga Wagga Port Macquarie Dubbo + 4 více

CSU bakalář sociální práce vybavuje si se souborem znalostí a dovedností, aby se cenný příspěvek sociální péče a sociální práce agentur, ať už ve venkovských oblastech, metropolitní nastavení nebo v zámoří.

Bakalářské cvičení a sportovní vědy (se zaměřením)

Charles Sturt University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Port Macquarie Bathurst + 2 více

Nabízeny on-line a na kampusech Bathurst a Port Macquarie, bude CSU Bachelor of cvičení a sportu Science (se zaměřením) poskytne základ v teoretických a praktických složek vědě o cvičení.

Bakalář ekonomických studií

Charles Sturt University
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Albury Bathurst Melbourne Sydney Wagga Wagga Port Macquarie Canberra + 8 více

Naše Bachelor of Business Studies je "designer stupeň ', což vám poskytne flexibilitu studovat širokou škálu témat, včetně humanitních a přírodovědných předmětů, vedle svých podnikatelských subjektů poskytnout znalosti a dovednosti, které budete potřebovat na vašem pracovišti nebo budoucí kariéru ,

Bakalářská účetnictví

Charles Sturt University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Leden 2020 Austrálie Albury Bathurst Melbourne Wagga Wagga Port Macquarie + 5 více

CSU Bakalář účetnictví vám poskytne analytické, komunikační a vůdčí schopnosti, které potřebujete, aby se stal vyhledávaným obchodní profesionály. Ať průmysl byste chtěli pracovat a všude tam, kde byste chtěli žít, náš bakalář účetnictví se tam dostanete.