BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Saint Lucia - Zde naleznete magisterské studium v Saint Lucia

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Toto město je z velké části pokryt učení instituci budovy. Primární zaměření na St Lucia je University of Queensland. Nicméně, jiné instituce terciárního vzdělávání jsou k dispozici v tomto regionu.

Bakalářské studium v Saint Lucia - Veškeré informace o bakalářské studiu v Saint Lucia. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saint Lucia zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský v politice, filosofii a ekonomii (vyznamenání)

The University of Queensland
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Austrálie Saint Lucia Brisbane Gatton + 2 více

Tento 4 roky Program nabízí integrované, interdisciplinární pohled, který kombinuje širokou a tvrdý trénink v základech politiky, filozofie a ekonomie. Posluchači se seznámí s poznatky ze všech třech disciplínách a budou mít za úkol s zkoumání současných i budoucích globálních výzev. Tento program bude vybavit absolventy s všestrannými schopnostmi řešit složité a náročné problémy kreslení na historické, sociální, politické a ekonomické vědomostní základny.

Bakalář v oboru kriminalistiky a trestního soudnictví (vyznamenání)

The University of Queensland
Kampus Denní studium 4 roky Leden 2020 Austrálie Saint Lucia Brisbane Gatton + 2 více

Bachelor kriminologie a trestního soudu (Hons) je specializovaný studijní program, který vás připraví na kariéru jako kriminalisty. Budete studovat kriminologické teorii, trestní spravedlnost, kriminologického výzkumu metod, trestní právo a odbornou praxi v kriminalistice a trestním soudnictví.