BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Surry Hills - Zde naleznete magisterské studium v Surry Hills

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Bakalářské studium v Surry Hills - Veškeré informace o bakalářské studiu v Surry Hills. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Surry Hills zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor of Dance

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Leden 2020 Austrálie Surry Hills + 1 více

Bachelor of Dance Course má silné zaměření a závazek k dokonalosti v praxi tance. Cílem je rozvíjet vysoce kvalifikované, disciplinované, znalé a všestranné taneční umělce v atmosféře, která je podporuje a povzbuzuje, protože usilují o dosažení této technické, tvůrčí a vědecké excelence.

Bachelor of Music (Výkon)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Leden 2020 Austrálie Surry Hills + 1 více

AMPA je bakalář hudby (výkon) důsledně produkuje profesionální umělce a skladatele, kteří jsou připraveni na výzvy kariéra v hudbě hodí na ně.