BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Wollongong - Zde naleznete magisterské studium v Wollongong

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Toto město pobřeží je domovem slavného oceněné univerzitu Wollongong. Kromě toho, že má nějaké TAFE vysoké školy, které jsou také volba pro ty, kteří chtějí, aby tuto cestu při prosazování jejich vzdělávání.

Bakalářské studium v Wollongong - Veškeré informace o bakalářské studiu v Wollongong. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Wollongong zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář psychologické vědy

University of Wollongong
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Březen 2020 Austrálie Wollongong + 1 více

Psychologie je vědecké studium lidské mysli a jejích funkcí, a jak ovlivňují chování. Psychologický výzkum se snaží identifikovat mechanismy, které vysvětlují chování v různých kontextech. Psychologové používají výsledky výzkumu, aby nám pomohli pochopit, kdo jsme a jak přemýšlíme, cítíme, jednáme a měníme se. Pochopením těchto aspektů lidského chování jsou psychologové schopni podporovat blahobyt a porozumět psychologickým problémům ovlivňujícím lidi. Mezi klienty psychologů patří děti, dospělí, páry, rodiny a organizace.

Bakalářský inženýrství (Vyznamenání)

University of Wollongong
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Březen 2020 Austrálie Wollongong + 1 více

Inženýři jsou týmoví hráči a mnozí se stávají generálními řediteli a podnikateli; inženýři absolvují více než 30% největších světových společností na světě, což je téměř dvojnásobek nejbližší největší disciplíny. Naučte se základy techniky, technických i interpersonálních dovedností a aplikujte své znalosti v reálných situacích, aby vás připravily na inženýrství budoucnosti s mezinárodně akreditovaným inženýrským titulem UOW.

Bakalář podnikových informačních systémů

University of Wollongong
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Březen 2020 Austrálie Wollongong Liverpool + 2 více

Tento kurz je speciálně navržen tak, aby vás připravil na kariéru jako systémový analytik nebo specialista na informační systémy. Kromě schopnosti pracovat v podnikatelském prostředí mohou absolventi pracovat pro vládní i neziskové organizace.

Bakalář informačních technologií

University of Wollongong
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Březen 2020 Austrálie Wollongong Liverpool + 2 více

UOW má experty zahrnující celou šíři základních vědních, IT, inženýrských a matematických metodik v ICT průmyslu. V úzké spolupráci s průmyslovými partnery zajišťujeme, aby všechny programy zůstaly relevantní pro trendy a vývoj v daném odvětví. Studenti studují projekty v reálném světě a komunikují s odborníky z oboru a učí se jim, aby zajistili jejich pracovní připravenost po absolvování studia.

Bachelor of Computer Science

University of Wollongong
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Březen 2020 Austrálie Wollongong Liverpool + 2 více

Najděte si své silné stránky a zájmy, když budete studovat základy počítačové vědy a IT: programování, řešení problémů, síť a komunikace, webová technologie, správa dat, systémová analýza, interakce člověk-počítač a řízení projektů. Během prvního ročníku budete studovat společné jádro předmětů, které spojují naše počítačové vědy, IT a informační systémy. Tam je příležitost specializovat se na hlavní v areálu Wollongong od druhého roku studia výběrem jedné nebo více z následujících velkých společností: \ t

Bakalář vzdělání - rané roky

University of Wollongong
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 4 roky Březen 2020 Austrálie Wollongong + 2 více

Po dobu tohoto čtyřletého ročníku se studenti raného věku zapojí do průběžného odborného poradenství prostřednictvím programu Profesionální partneři v praxi (PPP). To vám dá zkušenosti neocenitelné sektoru a profesionální spojení, která zlepší vaše pracovní Pathways a příležitosti. Během celého studia studenti tráví až 16 týdnů výuky v centrech pro vzdělávání a péči v raném dětství a dva týdny v komunitním a rodinném sektoru, které doplňují mentorské zkušenosti v rámci programu Profesionální partneři v praxi. Během studia budete mít příležitost k venkovským a mezinárodním profesním zkušenostem, ke studiu v zahraničí s mezinárodními partnery v oblasti výměny a studia v zahraničí a zapojením se do mezinárodních programů kulturního ponoření.