BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Austrálie - Zde naleznete bakalařské studium v Austrálie!

Mnoho studentů z celého světa si vybrat Austrálii jako místo určení na vysokoškolské vzdělávání. Austrálie má vzdělání na střední a vysoké školy v souvislosti usilovat o dokonalost v akademiků. S bakalářského Austrálie, tam je skutečně mezinárodní zkušenosti studentů cestování z celého světa, zlepšení v rámci vzdělávání a umožňuje studentům osobní růst. Kromě těchto důvodů, proč zvolit bakalářský Austrálie, tato země má co nabídnout každému studentovi, včetně dynamických měst, krásné krajiny a dobrodružné pozemní a námořní činnosti.

Mnoho studentů, které se rozhodly bakalářský stupeň Austrálie mají tu výhodu, že jsou schopni pracovat po celém světě, tolik vysokých škol jsou spojeny s orgány v jiných zemích. Studenti bakalářských programů Austrálie se nejen naučit se základy ve zvoleném oboru, ale také získají dovednosti potřebné ke kritickému myšlení, tvořivě a samostatně.

Chcete-li se dozvědět více o programech pro bakalářského Austrálie, procházet níže uvedené možnosti nebo zúžit vyhledávání zadáním políčka výše. Udělejte další krok ještě dnes!

nalezené výsledky Filter

Bakalář zemědělského průmyslu

Leaders Institute
Kampus Denní studium 3 let Leden 2020 Austrálie Brisbane City

Austrálie je světovým lídrem v oblasti udržitelného zemědělství a výroby potravin. Celosvětově existuje vážný nedostatek odborníků v oblasti zemědělství. Leaders Institute je bakalář agrobyznysu ideálně umístil připravit absolventy pro tento připravený trh na národní i mezinárodní úrovni.

Bachelor of Music (Výkon)

Australian Academy Of Music And Performing Arts (AMPA)
Kampus Denní studium Kombinované 2 let Září 2019 Austrálie Surry Hills + 1 více

AMPA je bakalář hudby (výkon) důsledně produkuje profesionální umělce a skladatele, kteří jsou připraveni na výzvy kariéra v hudbě hodí na ně.

Bakalář aplikovaného podnikání

La Trobe –Didasko
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let Leden 2020 Austrálie Melbourne + 1 více

La Trobe University Bakalář aplikovaného podnikání vám poskytne široký základ dovedností potřebných pro řadu rolí v podnikatelském světě.

Bakalář obchodu (účetnictví) DBCA

University of South Australia
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 3 let Červenec 2019 Austrálie Adelaide + 2 více

Bakalářský obchod (Účetnictví) je integrovaný program, který vám poskytuje klíčové obchodní a obchodní dovednosti prostřednictvím oborových kurzů zaměřených na průmysl. V kombinaci se specializací v oblasti účetnictví a možností vložit stáž, mentorství nebo integrované učení, budete absolvovat s vědomím a důvěrou, abyste uspěli v účetnictví zaměřených rolí.

Bakalářský obchod (Management)

University of Wollongong Faculty of Business
Kampus Denní studium Kombinované 3 let Leden 2020 Austrálie North Wollongong + 1 více

Management je umění a věda plánování, koordinace a vedoucího skupinového úsilí. Je to mobilizace lidských a materiálních zdrojů k dosažení organizačních cílů.

Bakalář podnikání (účetnictví a finance)

La Trobe University
Kampus Denní studium 3 let Březen 2020 Austrálie Melbourne

Kombinovat pevné základy v podnikání s dvojitým obor účetnictví a financí prostřednictvím tohoto kurzu. Budete absolvent s profesionálně akreditovaným obor účetnictví, jakož i znalosti a dovednosti v oblasti podnikových financí, mezinárodní finance, řízení rizik a řízení investic a portfolia.

Bakalář informačních technologií

Queensland University of Technology
Kampus Denní studium 3 let Červenec 2019 Austrálie Brisbane

Sestavte si kvalifikaci IT tak, aby vyhovovala vašim ambicím. Máme silné vazby na dodavatele IT, kteří poskytují příležitosti pro stáže v Austrálii a v zámoří.

Bakalářský obchod

The University of Western Australia
Kampus Leden 2020 Austrálie Crawley

Zkušenosti ze skutečného světa jsou v srdci bakalářského obchodu. Tento stupeň rozvíjí své analytické, komunikační dovednosti a dovednosti pro řešení problémů, poskytuje vám celosvětový pohled na podnikání a připravuje vás na kariéru v podnikatelské, vládní nebo neziskové sféře. Učte se od vedoucích akademiků, rozvíjejte sítě na vysoké úrovni a absolvujte titul, který vás může odnést kdekoliv na světě.

Bakalář vědy (astronomie a vesmírné vědy)

University of Southern Queensland (USQ)
Online forma Denní studium Kombinované 3 let Červenec 2019 Austrálie Australia Online + 1 více

Jsi fascinován vesmírem? Zájem o vědu a fyziku při práci ve světě kolem nás? USQ's Bachelor of Science (astronomické a vesmírné vědy) spojuje fascinaci astronomie s příležitostí rozvíjet odborné znalosti z oblasti fyziky, matematiky, statistiky, výpočetní techniky a datové vědy.

Bakalářský inženýrství (Stavební inženýrství a infrastruktura) (Vyznamenání)

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Kampus Denní studium Kombinované 4 - 8 let Červenec 2019 Austrálie Melbourne + 1 více

Vaše kariéra v civilním inženýrství Civilní a infrastrukturní inženýři plánují, navrhují, konstruují, dohlížejí, řídí a udržují základní infrastrukturu naší moderní komunity.

Bakalář školství (počáteční roky)

Melbourne Polytechnic
Kampus Denní studium 4 let Červenec 2019 Austrálie Melbourne

Vidíte, jak pracujete s malými dětmi? Pokud chcete pracovat jako učitel v předškolním nebo primárním prostředí, bakalářské vzdělání Melbourne Polytechnic v raných letech se může pochlubit 100% úspěšností v zaměstnání. Vynikající kariérová výuka příští generace. Pokud usilujete o práci s malými dětmi, nabízíme moderní a dynamický přístup k odborné přípravě v sektoru raných let, který má velký důraz na rovnost, sociální spravedlnost a kritickou praxi.

Bachelor of Business

Flinders University
Kampus Online forma 3 let Leden 2020 Austrálie Adelaide

Bachelor of Business vás naučí porozumět světu podnikání a poskytnout vám základy dovedností a znalostí potřebných pro úspěšnou kariéru v podnikání.

bakalář výtvarného umění (animace)

Victorian College of the Arts
Kampus Denní studium 3 let Leden 2020 Austrálie Melbourne

Bakalář výtvarných umění (Animace) je zaměřen na praktické obrazovce výroby s důrazem na psaní scénářů, směr a editace. Program se vyznačuje pravidelnými příležitostí k získání praktických a spolupráce dovednosti prostřednictvím rozvíjet své vlastní krátké filmy.

Bakalářská obchodu (bcom)

University of Sydney - Business School
Kampus Denní studium Kombinované 3 let Leden 2020 Austrálie Sydney + 1 více

Od roku 2011, bude univerzita Business School v Sydney nabízí oživený bakaláře obchodní míry, že byla vylepšena, aby vám co možná nejlepší start do kariéry v podnikání

Bakalářský podnikání

Stott's College
Kampus Denní studium 3 let Listopad 2019 Austrálie Melbourne

Kurz je navržen tak, aby vám poskytl pevný základ v obchodních disciplínách a zajistil jste, že můžete pracovat v řadě úloh v rámci organizací nebo provozovat vlastní podnikání. Prostřednictvím teoretických i praktických příkladů se budete učit dovednosti přizpůsobitelné a proaktivní v rychle se měnícím obchodním světě. Získáte komplexní znalosti o průmyslu s předmětem studií v široké škále oblastí, jako jsou: podnikání, lidské zdroje, informační systémy, právo a marketing.